Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Koszystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Zamknij
GG Nasze Allegro
Logowanie Rejestracja
Schowek Koszyk

Ruszyła trzecia edycja "I love Jeżyce"!

2017-11-24

Uniknąć losu Świętego Marcina sprzed kilku lat i promować Jeżyce jako miejsce do życia i prowadzenia biznesu - oto cel trzeciej edycji akcji I Love Jeżyce, w którą włączyły się restauracje i firmy z najmodniejszej dzielnicy Poznania. Akcję promuje piosenka "Bież do Jeżyc" w wykonaniu kabaretu Klub Szyderców Bis.

- Wszyscy widzimy, co w ostatnich latach stało się z ulicami Święty Marcin, Ratajczaka czy placem Wielkopolskim. Nie chcemy, by taki sam los spotkał naszą dzielnicę. Dlatego już po raz trzeci jednoczymy siły - mówi Robert Ziarkowski, prezes zarządu Agencji Reklamowej „Smec” i inicjator akcji. 

- Mamy na Jeżycach mnóstwo miejsc, które tworzą klimat tej dzielnicy. Od popularnego Kraszkebabu, po knajpki, które zadowolą bardziej wybredne podniebienia. Swój sklep z winami otworzył tu niedawno Marek Kondrat. Te i wiele innych miejsc chcemy promować, a zarazem dawać przykład innym dzielnicom, że wspólne działanie zawsze się opłaca - wyjasnia Ziarkowski. 

Do akcji włączyły się jeżyckie firmy, restauracje i inicjatywy, w tym: Winobramie, Południe, Pyra Bar, Brocci, Kraszkebab, Wielkopolski Tenis Squash, Pizzeria Buff Bus, Park Tenisowy Olimpia, Księgarnia Arsenał, Ristorante Milano, Pierogarnia Braci Jastrzębskich, Mój Teatr, PituPitu oraz Jeżyckie Centrum Kultury.

https://www.youtube.com/watch?v=OadjfQPVsQY

Powróć do listy aktualności

Komentarze:

Jeszcze nie dodano żadnej opinii
dodaj swoją opinię

Kalendarium

24 I 1958 urodziła się Barbara Kosmowska Polonistka, która nim zaczęła pisać przeżyła swoją  przygodę ze szkołą. Doświadczenia te wykorzystała z powodzeniem w pracy literackiej, bo przecież wiele z tego, co młodzi  czytelnicy znajdą w powieści „Buba”, ma swoje korzen
więcej...

Polecane