Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Koszystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Zamknij
GG Nasze Allegro
Logowanie Rejestracja
Schowek Koszyk

D.D. Everest: "Archie Green i sekret czarodzieja"

D.D. Everest

Data premiery: 17.05.2016

Witaj czytelniku w świecie, w którym półki z książkami są zaczarowane, bibliotekarze okazują się czarodziejami, a zaklęcia nie są rzucane na wiatr..

Archie Greene, choć to dzień jego urodzin, nie spodziewa się tajemniczej paczki, którą przynosi mu do domu nad wyraz uprzejmy, elegancki doręczyciel. W drewnianym, zalatującym wiekowym kurzem pudełku, chłopiec znajduje starą książkę napisaną w języku, którego nie tylko nie potrafi zrozumieć, ale nawet odczytać. Dziwnemu podarunkowi towarzyszy bardzo ważne poruczenie – Archie musi jak najszybciej pojechać do Oksfordu, aby przekazać książkę do zbiorów pewnej tajemnej biblioteki. Wkrótce osieroconemu, mieszkającemu z babcią chłopcu, przyjdzie odkryć nieprawdopodobny sekret rodzinny... Archie pozna bliską rodzinę, o której istnieniu nigdy nie słyszał i odkryje niezwykły świat Strażników Płomienia – świat ludzi oddanych idei odnajdywania i chronienia magicznych książek. Szybko też się dowie, że książka, którą otrzymał w urodzinowym prezencie, jest szczególnie zagrożona, ponieważ poszukują jej złe duchy. Przy pomocy kuzynostwa Archie musi rozszyfrować tajemniczą szaradę i odkryć utajnione moce swojej książki, aby uchronić Strażników Płomienia przed złem.
 

Powróć do listy zapowiedzi

Komentarze:

Jeszcze nie dodano żadnej opinii
dodaj swoją opinię

Kalendarium

17 IX 1939 wkroczyła do Polski Armia Czerwona Być może podpisując niemiecko-rosyjski pakt zakładający wspólne akcje obu państw wobec Polski, panowie Ribbentrop i Mołotow, umówili się także co do godziny rozpoczęcia działań wojennych, bo Rosjanie, w sile miliona żołnierzy, „weszli
więcej...

Polecane