Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Koszystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Zamknij
GG Nasze Allegro
Logowanie Rejestracja
Schowek Koszyk

Wojciech Kuczok o swojej książce „Czarna”, kryminale opartym na faktach

2017-05-10

– Kiedy posługuję się pierwszoosobową narracją, znacznie częściej bywam kobietą czy chłopcem niż mężczyzną. Karkołomnym zadaniem jest tworzenie bez nadmiernej antypatii postaci męskich. Przy ich pisaniu muszę się bardzo wysilać, by były wiarygodne i żebym sobie z nich za bardzo nie dworował – mówi nam.

 

Sprawa, którą opisuje Wojciech Kuczok w swojej nowej książce „Czarna” to opowieść o wydarzeniach do których doszło na przełomie wieków na Podlasiu.

 

czytaj dalej

źródło: http://www.newsweek.pl

Powróć do listy aktualności

Komentarze:

Jeszcze nie dodano żadnej opinii
dodaj swoją opinię

Kalendarium

23 VI 1633 Galileusz przed świętym Officjum Galileusz miał sprawę ze świętym Oficjum z powodu astronomii, ale dobrze jest wiedzieć, że gorliwi pracownicy winnicy Pańskiej, podejrzliwie patrzyli na dokonania nie tylko zmieniające obraz świata nad ludzkimi głowami, ale również i te, któ
więcej...

Polecane