Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Koszystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Zamknij
GG Nasze Allegro
Logowanie Rejestracja
Schowek Koszyk

Karta rabatowa

- Karta stałego klienta Księgarni Arsenał uprawnia do 15% zniżki przy każych zakupach (o ewentualnych wyjątkach informuje klienta księgarz). Zniżka obejmuje również książki przecenione, nie łączy się natomiast z innymi promocjami.

- Aby otrzymać kartę, należy okazać księgarzowi 5 paragonów z różnymi datami transakcji (nieostotna jest data ani oddział, z którego paragony pochodzą)

- Za każdy dokonany zakup na kartę nabijane są punkty, które można następnie wymieniać na książki, płacąc symboliczną złotówkę. Każda pełna wydana złotówka to 1 punkt (np. za zakup książki o wartości 35,99 zł otrzymuje się 35 punktów).

- Sto zebranych na karcie punktów to równowartość 5 złotych - aby policzyć, ile złotych jest zgromadzonych na karcie, należy ilość punktów podzielić przez 20, np. 647 pkt. = 32,35 zł.

- Wartość wybranej książki musi być w całości pokryta z punktów - nie ma możliwości dopłaty, nie wymieniamy także punktów na gotówkę.

- Karta nie ulega przeterminowaniu, natomiast zgromadzone na niej punkty są kasowane, jeśli między kolejnymi zakupami miną trzy miesiące.

- Aby skorzystać ze zniżki i uzyskać punkty, kartę należy mieć przy sobie i okazać ją księgarzowi.

 

Korzystając z karty stałego klienta, korzystasz potrójnie: kupujesz 15% taniej, a dodatkowo część wydanych pieniędzy wraca do Ciebie, np. kupując książkę za 44 zł. oszczędzasz 4.40 i zyskujesz punkty o wartości 1,95 zł, czyli w sumie oszczędność wynosi 6,35 zł (prawie 15%). Nie narzucamy także tytułów, które można wybrać za punkty!

 

Kalendarium

1 X 1817 założono Towarzystwo Filomatów Pierwszy tom poezji („Poezyje. Tom Pierwszy, Wilno 1822) Adam Mickiewicz zadedykował: „Janowi Czeczotowi, Tomaszowi Zanowi, Józefowi Jeżowskiemu i Franciszkowi Malewskiemu, Przyjaciołom moim na pamiątkę szczęśliwcy chwil młodości kt&oac
więcej...

Polecane