Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Koszystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Zamknij
GG Nasze Allegro
Logowanie Rejestracja
Schowek Koszyk

O nas

Księgarnia Arsenał powstała 2 czerwca 1995 roku w samym sercu Poznania. Z początku oferowaliśmy końcówki nakładów w bardzo niskich cenach, czym zyskaliśmy uznanie stałej rzeszy klientów. Dla odwiedzających nas regularnie pasjonatów czytania stworzyliśmy Kartę Stałego Klienta, która cieszy się ogromną popularnością. Szybko wpisaliśmy się w pejzaż miasta, stając się jednym z punktów na turystycznej mapie naszej metropolii oraz miejscem, o którym pamięta każdy Poznaniak.

 

Stało się tak dlatego, że dla nas to, co wydaje się dziś oczywistością, ogólnoasortymentowa księgarnia z końcówkami nakładów, z wyprzedażami zapasów magazynowych, oferująca książki w ulubionych, bo niskich cenach, było tworzeniem nowego – przed nami takiej księgarni nie było.  Nasze hasło, „Książki w ulubionej cenie”, nie zmieniło się od tamtego czasu i wciąż brzmi aktualnie. Chcemy, aby książki były dostępne dla każdego, kto jest miłośnikiem literatury.

 

W ciągu ostatnich 20 lat przekształcaliśmy się, dostosowując do potrzeb czytelników, zostając najlepiej rozwiniętą lokalną księgarnią, tak, aby jedno pozostało niezmienne - nasi klienci ciągle kupują książki w atrakcyjnych cenach, dotyczących już nie tylko końcówek nakładów, ale także nowości wydawniczych i ambitnych tytułów, które (jeśli nie mamy ich na miejscu) sprowadzamy indywidualnie na życzenie zainteresowanych. Jeśli lubisz dobrą i zróżnicowaną literaturę, potrzebujesz pomocy w wyborze lub po prostu chcesz porozmawiać z kimś, kto kocha książki i naprawdę się na nich zna - wejdź do Księgarni Arsenał!

 

Obecnie jesteśmy najlepiej rozwiniętą lokalną księgarnią - dzisiaj znajdujemy się w sześciu miejscach Poznania, starając się być jak najbliżej naszych klientów, ponieważ Arsenał to nie tylko miejsce, gdzie można nabyć książki. Pracują tu pasjonaci i miłośnicy literatury, ludzie zaangażowani w promocję czytelnictwa, zawsze chętni, aby pomóc i doradzić w wyborze lektury. Współpracujemy także z bibliotekami, które chętnie uzupełniają u nas swoje księgozbiory, oraz innymi organizacjami, którym na sercu leży przyszłość kultury w Poznaniu.

Kalendarium

1 X 1817 założono Towarzystwo Filomatów Pierwszy tom poezji („Poezyje. Tom Pierwszy, Wilno 1822) Adam Mickiewicz zadedykował: „Janowi Czeczotowi, Tomaszowi Zanowi, Józefowi Jeżowskiemu i Franciszkowi Malewskiemu, Przyjaciołom moim na pamiątkę szczęśliwcy chwil młodości kt&oac
więcej...

Polecane