Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Koszystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Zamknij
Logowanie Rejestracja
Schowek Koszyk

Kontakt

Zastrzeżenia prawne

 

Firma księgarska Arsenał Jakub Marciniak
ul. Stary Rynek 58
61-772 Poznań
Nip: 778-102-29-96
biuro@arsenal.pl

Wszelkie prawa do zawartości serwisu internetowego www.arsenal.pl są zastrzeżone na rzecz Firmy księgarskiej Arsenał Jakub Marciniak. Żaden z elementów serwisu, jak również zawarte w serwisie treści nie mogą być rozpowszechniane bez pisemnej zgody właściciela serwisu. Użytkownik ma prawo do pobierania i drukowania stron serwisu lub ich fragmentów wyłącznie na potrzeby własne.

Firma księgarska Arsenał Jakub Marciniak na bieżąco aktualizuje informacje zawarte w serwisie, jednak nie ponosi żadnej odpowiedzialności za dokładność, aktualność oraz kompletność informacji przedstawionych na stronach serwisu. Jednocześnie Firma księgarska Arsenał Jakub Marciniak zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w części lub całości serwisu bez uprzedzenia. Ryzyko związane z korzystaniem z serwisu oraz informacji w nim zawartych ponosi użytkownik. Firma księgarska Arsenał Jakub Marciniak nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu szkód będących następstwem korzystania z serwisu www.arsenal.pl.

Prawa do logotypów i nazw firm trzecich zamieszczonych na stronach WWW są wyłączną własnością tych firm, a zostały zamieszczone tylko w celach informacyjnych.

Kalendarium

3 VII 1883 urodził się Franz Kafka Wymowa dzieła Franza Kafki - w ostatnich tygodniach zwłaszcza - dla nikogo nie stanowi już tajemnicy, w nikim nie budzi już wątpliwości - powszechnie wiadomo, że jest to dzieło o wyjątkowej wymowie moralnej, o niezwykłej, proroczej wręcz, wizji...
więcej...

Polecane