Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Koszystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Zamknij

Arsenał


Karta rabatowa

- Karta stałego klienta Księgarni Arsenał uprawnia do 15% zniżki przy każych zakupach (o ewentualnych wyjątkach informuje klienta księgarz). Zniżka obejmuje również książki przecenione, nie łączy się natomiast z innymi promocjami.

- Aby otrzymać kartę, należy okazać księgarzowi 5 paragonów z różnymi datami transakcji (nieostotna jest data ani oddział, z którego paragony pochodzą)

- Za każdy dokonany zakup na kartę nabijane są punkty, które można następnie wymieniać na książki, płacąc symboliczną złotówkę. Każda pełna wydana złotówka to 1 punkt (np. za zakup książki o wartości 35,99 zł otrzymuje się 35 punktów).

- Sto zebranych na karcie punktów to równowartość 5 złotych - aby policzyć, ile złotych jest zgromadzonych na karcie, należy ilość punktów podzielić przez 20, np. 647 pkt. = 32,35 zł.

- Wartość wybranej książki musi być w całości pokryta z punktów - nie ma możliwości dopłaty, nie wymieniamy także punktów na gotówkę.

- Karta nie ulega przeterminowaniu, natomiast zgromadzone na niej punkty są kasowane, jeśli między kolejnymi zakupami miną trzy miesiące.

- Aby skorzystać ze zniżki i uzyskać punkty, kartę należy mieć przy sobie i okazać ją księgarzowi.

 

Korzystając z karty stałego klienta, korzystasz potrójnie: kupujesz 15% taniej, a dodatkowo część wydanych pieniędzy wraca do Ciebie, np. kupując książkę za 44 zł. oszczędzasz 4.40 i zyskujesz punkty o wartości 1,95 zł, czyli w sumie oszczędność wynosi 6,35 zł (prawie 15%). Nie narzucamy także tytułów, które można wybrać za punkty!

 

Copyright by Arsenał 2022

code by Software house Cogitech