Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Koszystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Zamknij

Arsenał


O nas

Księgarnia Arsenał powstała 2 czerwca 1995 roku w samym sercu Poznania. Z początku oferowaliśmy końcówki nakładów w bardzo niskich cenach, czym zyskaliśmy uznanie stałej rzeszy klientów. Dla odwiedzających nas regularnie pasjonatów czytania stworzyliśmy Kartę Stałego Klienta, która cieszy się ogromną popularnością. Szybko wpisaliśmy się w pejzaż miasta, stając się jednym z punktów na turystycznej mapie naszej metropolii oraz miejscem, o którym pamięta każdy Poznaniak.

 

Stało się tak dlatego, że dla nas to, co wydaje się dziś oczywistością, ogólnoasortymentowa księgarnia z końcówkami nakładów, z wyprzedażami zapasów magazynowych, oferująca książki w ulubionych, bo niskich cenach, było tworzeniem nowego – przed nami takiej księgarni nie było.  Nasze hasło, „Książki w ulubionej cenie”, nie zmieniło się od tamtego czasu i wciąż brzmi aktualnie. Chcemy, aby książki były dostępne dla każdego, kto jest miłośnikiem literatury.

 

W ciągu ostatnich 20 lat przekształcaliśmy się, dostosowując do potrzeb czytelników, zostając najlepiej rozwiniętą lokalną księgarnią, tak, aby jedno pozostało niezmienne - nasi klienci ciągle kupują książki w atrakcyjnych cenach, dotyczących już nie tylko końcówek nakładów, ale także nowości wydawniczych i ambitnych tytułów, które (jeśli nie mamy ich na miejscu) sprowadzamy indywidualnie na życzenie zainteresowanych. Jeśli lubisz dobrą i zróżnicowaną literaturę, potrzebujesz pomocy w wyborze lub po prostu chcesz porozmawiać z kimś, kto kocha książki i naprawdę się na nich zna - wejdź do Księgarni Arsenał!

 

 

Copyright by Arsenał 2022

code by Software house Cogitech