Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Koszystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Zamknij

Arsenał


Karta stałego klienta

Księgarnia Arsenał to więcej niż tylko sieć księgarń z szerokim wyborem książek. Rozmawiamy z naszymi klientami, poznajemy ich, zaprzyjaźniamy się. Dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej Wam doradzać, podpowiadać - ale także dbamy o Wasze portfele. W jaki sposób? Chociażby poprzez zachęcanie do wyrobienia sobie u nas Karty Stałego Klienta, dzięki której nie tylko otrzymujecie 15% zniżki na każde zakupy, ale także wydane pieniądze wracają do Was w postaci punktów, które możecie wymienić na książkę! Wystarczy zebrać pięć paragonów z księgarni stacjonarnych (z różnymi datami, kwota zakupu jest nieistotna), dwukrotnie dokonać zakupów przez internet lub nabyć kartę podarunkową, a będziesz mógł, drogi Czytelniku, korzystać z przywilejów stałego klienta.


Zasady przeliczania punktów na złotówki wbrew pozorom nie są skomplikowane:

  • każda wydana na zakupy u nas złotówka to jeden punkt (punktowane są tylko okrągłe złotówki, bez końcówek groszowych)
  • po osiągnięciu pułapu 20 punktów uzyskuje się możliwość wymiany ich na towar o wartości 1 zł
  • wartość środków gromadzonych na karcie rośnie wraz z nabyciem każdej kolejnej książki, pod warunkiem, że przerwa między zakupami nie będzie dłuższa niż trzy miesiące, gdyż wtedy punktu ulegają anulowaniu
  • po uzbieraniu odpowiedniej ilości, punkty można wymienić na książkę – płaci się wówczas jedynie symboliczną złotówkę. Należy pamiętać, że całość ceny musi być opłacona punktami, nie ma możliwości dołożenia brakującej kwoty gotówką.


Przykładowo: jeśli chcesz kupić książkę za 39,90 zł, to posiadając kartę stałego klienta, nabędziesz ją o 15% taniej - za 33,91. Jednocześnie na Twoją kartę nabitych zostanie 34 punktów, czyli wróci do Ciebie 1,70 zł.,czyli w sumie oszczędzasz 7,69.

 

Regulamin Karty Stałego Klienta:
Kartę stałego klienta, wydawaną przez Firmę Księgarską Arsenał, można zdobyć poprzez zebranie i pokazanie naszym księgarzom pięciu paragonów z różnymi datami.

1.    Dzięki posiadaniu karty przy zakupach otrzymuje się 15% procent rabatu.

2.    Ponadto można zbierać punkty, które można wymieniać na książki za złotówkę.

3.    Każda wydana u nas złotówka to jeden punkt. Każde uzbierane sto punktów jest równowartością pięciu złotych ceny książki. Całość kwoty musi zostać pokryta przez punkty.

4.    Punkty są anulowane automatycznie, gdy miną trzy miesiące od daty ostatnich zakupów.

5.    Przywileje karty stałego klienta nie łączą się z innymi promocjami.

6.    Firma Księgarska Arsenał o zmianach w regulaminie informuje na bieżąco w swoich księgarniach.

7.    Karta stałego klienta jest kartą na okaziciela.

8.    Karta może zostać odebrana. Prosimy o przestrzeganie zasad panujących w naszych księgarniach.

 

Wszelkie Państwa pytania, uwagi, sugestie można przesyłać na adres biuro@arsenal.pl

Zespół Arsenał


mail: biuro@arsenal.pl
tel 693556604

Copyright by Arsenał 2022

code by Software house Cogitech